بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 41

3,003 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا الشيخ زايد حمام سباحه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم9.5 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 634 متر استلام فورى بمقدم4.5 مليون

    متصدر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٤ متر مربع

    ٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة في أليجريا-سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك ويست

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الاليجريا سوديك بيفرلى هليز

    Vira Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700 متر متشطبة بلتكييفات للبيع فى رويال سيتى

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه في الشيخ زايد كمبوند رويال سيتي

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 480م مع حمام سباحه في اليجريا تشطيب فاخر

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل اليجريا سوديك ويست

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Allegria سوديك | فيلا مستقلة فاخرة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Allegria سوديك | فيلا مستقلة –

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٦١٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Allegria سوديك ويست | فيلا مستقلة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في بموقع مميز فيلا ب اقل مقدم قابل للتفاوض

    Realm Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس 269 متر بالتقسيط على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم قابل للتفاوض فيلا استلام 6 شهور

    Realm Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ڤيلا استلام فوري-موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone for sale in allegria prime location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع