بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 42

3,003 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 188م+174م جاردن اقل سعر ف الماركت مقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في الخمايل – المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك- موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٢٣٤٬٥١٣ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع ذا استيتس سوديك-موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١١١٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سوديك بأطول فترة سداد حتي 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشيخ زايد تاون فيلا استلام فوري امام الربوة

    Inn Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس صف أول جولف في كمبوند الربوة

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد من V levels فلل مستقله باقل سعر فى زايد

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى نيو زايد استلام فورى

    Evergreen Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في لافيستا على وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيلا استلام 2027 فVillage Westباٌقل سعر 220م

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 630م كمبوند بيفرلي هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٣٧٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للمعيشه من سوديك في الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع