بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 34

3,004 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٧٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا واسعة فى ذا إستيتس بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل بافضل سعر

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه عالمفتاح بالشيخ زايد بموقع مميز جدا

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالمطبخ وتكيفات سوديك ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام قريب بسعر لقطة فزايد وقسط ع 9س

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام قريب بسعر لقطة فزايد وقسط ع 9س

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام قريب بسعر لقطة فزايد وقسط ع 9س

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام قريب بسعر لقطة فزايد وقسط ع 9س

    متصدر

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا 800متر بجاردن 600متر جولف فيو في الربوه

    Square Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام قريب بسعر لقطة فزايد وقسط ع 9س

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا293م كورنر بفيو مميز بمقدم 6 مليون فى زايد

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا293م كورنر بفيو مميز بمقدم 6 مليون فى زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا293م كورنر بفيو مميز بمقدم 6 مليون فى زايد

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بحمام سباحه في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مودرن ادفع1.125.000/أوكاش16.880.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مودرن ادفع1.125.000/أوكاش16.880.000

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مودرن ادفع1.125.000/أوكاش16.880.000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مودرن ادفع1.125.000/أوكاش16.880.000

    Property Hills... logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا استلام فوري بحمام سباحة في الكارما 4

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا رائعة مستقلة جاهزة للاستلام - موقع مميز

    Remax 360 logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة 370م ادفع4.000.000 اوكاش26م

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه كبيره متشطب استلام فوري بيفيرلي هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع