عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 5

782 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند بالم باركس – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

2

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مساحة كبيره متشطب بالم باركس اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٤٬٣٤٦ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ربع سنوي ٧٠٠الف، كاش ٢٠ مليون

4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم باركس مع مقدم و اقساط في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس بروف متشطب للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه بروف للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 208م فاخرة للبيع بأقل مقدم و اقساط

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع بالم باركس | إطلالة مميزةالحديقة

    Residia logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين 108 متر داخل هضبة بالم هيلز

    Crafters Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز فيو لاندسكيب متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 4غرف نوم متشطب بالمطبخ والتكيفات

    Citizen Home logo image

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس تشطيب كامل

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بالم هيلز بمقدم وتقسيط

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في palm parks-Palm Hills برايم لوكيشن

    plan-B logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بجاردن للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع