عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 4

782 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات فى بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس دقائق من مول مصر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس بإطلالة مفتوحة وأقل مقدم

    The Polygon logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كمبوند بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالم باركس بحانب حسن علام وبالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ٣نوم بجاردن -موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس فرصة رائعة للسكن

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    متصدر

    Premium Real estate logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بالم باركس لبالم هيلز موقع مميز

    Premium Real estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 90م +جاردن 100م استلام فوري الان

    Bright logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه في بالم باركس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة-احسن سعر استلام فوري 6 مليون

    متصدر

    The Way logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    متصدر

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف بالم باركس مساحة ٢٥٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في Palm Parks Palm Hills ,اكتوبر

    DMG logo image

4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل +التكيفات متشطب ومتسلم بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مساحة كبيره متشطب بالم باركس اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع - بكمبوند بيراميدز ووك -6 اكت

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Palm Parks جاهز للسكن فورًا

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع