عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 16

780 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى كمبوند بالم باركس بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بجاردن متشطب للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 250م فيو حمام سباحة

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في بالم باركس 3 غرف بالمطبخ

4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس 170م متشطبه بسعر لقطه

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم باركس 170م بسعر مميز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطبخ وتكييفات مساحة: ٢٣٥ م - بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م بالم باركس بالتشطيب بالم هيلز .

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬١٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في Palm Parks Compound – تشطي

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو بجاردن مفروش وبأفضل فيو

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس 154م س.مغري

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت بخصم 50% في سوان ليك اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وذا كراون

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تاون استلام فوري لقطه ع المحور مباشرامام بالم هيلز

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس كورنر إستلام فوري للبيع في بيراميدز ووك

    REV Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو روف مميز للبيع ف بالم بارك متشطبة بالفرش

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع في بالم باركس – Palm Hills

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطب بروف استلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس مميز بكمبوند بالم باركس

    Zayed Gate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم و اقساط في بالم باركس، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع