عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 4

22,884 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه كورنر ٣ غرف ونانى - متشطبه من اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستوديو للبيع لوكيشن مميز جدًا | استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في كارميل سوديك استلام فوري

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله الثانيه بالفرش

    متصدر

    Core Real Estate Development logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جريان علي النيل مباشرة من المالك

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز ريسيل بأقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زد ويست ب موقع مميز

    The Polygon logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم في كمبوند فاها امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 141م بمقدم 5% وقسط على 15 فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2029 بموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٦٧٥ جنيه

    استوديو بالدور الثامن بفيو مفتوح على البارك

    The Polygon logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬١٨٠٬٢٥٦ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2030 في بيل فيي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوة امتلك شقتك متشطبة باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو جامعة النيل في كمبوند زايد هايتس250م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ابراج زد الشيخ زايد وبدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • IV ذا نوتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بالشيخ زايد باقل سعر وبمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ابراج زد بالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل امام النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها استلام فورى فى الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220متر استلام قريب فى قلب الشيخ زايد قسط

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٤٬٥٨٥ جنيه

    شقة استلام فوري بتشطيب كامل وتكييفات في فيلدج ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فلات فيلا للبيع تطل علي بحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220متر استلام قريب فى قلب الشيخ زايد قسط

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة