عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 23

23,031 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in Cairo Gate by Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اوبن فيو في ايتابا استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٤١٬٦١٢ جنيه

    Solana New Zayed شقة 3 غرف في

    Maskan Consultancy logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري موقع مميز امام بفرلي هيلز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في زايد كمبوند مكتامل الخدامات

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ناميا وست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Namya Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ناميا وست

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كمبوند نايا ويست بأقل مقدم و قسط لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م 2غرفه متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في ابراج زد ال20 دور استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه مميزه بابراج زد متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى قلب الشيخ زايد 168م استلام فوري دور 9

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • الباتيو الزهراء

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,باتيو الزهراء

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في مشروع سولانا

    Maskan Consultancy logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس ريسيل259م²متشطب+التكييفات+المطبخ فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري موقع مميز امام بفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم في مارفيل نيو زايد فيو لاند سكيب

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس بمقدم و اقساط في فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • وان ٥٠

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٨٣٬٤٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل في رويال سيتي لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Maskan Consultancy logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك ويست

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٩١٤٬٤٦٠ جنيه

    Cairo Gate Standalone Villa 4 Bedrooms

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن على البحيره و اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • باين لينز في كمبوند هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع 3 غرف + غرفة ناني و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بموقع مميز و استلام فوري من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز متشطبه بالكامل و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة