شقق للبيع في الشيخ زايد, صفحة 3

13,186 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Cairo Gate – Grand Residences

    Rokn Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٧٥٬٦٩٧ جنيه

    شقه 126م بمقدم 0%اقساط تصل الي10سنوات كمبوندذاهارف

    Vida Solutions logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    129م بحري متشطبه وتقسيط 10 سنين في Calma Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع في كارميل سوديك بالتقسيط

    Properties-Today.com logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٢٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108متر للبيع بفيو مميز فى VYE SODIC

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مساحه كبيره في كمبوند روايه

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% في يونت 155م وقسط على 10 سنين في Elysium

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم في VYE سوديك – تقسيط حتى 2030

    Properties-Today.com logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 125م في ليفيلز الشيخ زايد قسط 6 سنين

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 110 متر | بدون مقدم | تقسيط 8 سنوات |

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤١٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن متشطب أمام إعمار

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٢٥٬٠٠٠٬٠١٤ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بـ ويست فيو نيو زايد قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٥٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٩٨٨ جنيه

    أرضي بجاردن غرفتين تشطيب كامل بقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٢١٢ جنيه

    شقة فوري ومتشطبة في ويست فيو زايد قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٩٩٬٨٩٨ جنيه

    شقه بقسط علي 10 سنين مع شركه اورا - نيو زايد

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في كمبوند زايد الفين

    West City logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد | 131 متر | 2 غرفة + ناني |

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بقسط علي10 سنين في نيو زايد

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م دور تاني فيو إعمار تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة111م متشطبة بالتكيفات بتقسيط على7 زايد القديمة

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام 2028 مع المراسم نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٧٥٬٣٧٥ جنيه

    3 غرف متشطبه استلام فوري مع سوديك بقسط علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale ready to move in almarasem sheikh zayed

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد امام النادي الاهلي بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة