شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 302

7,695 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار هايبر وان بمقدم 0% قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو رائع ع لاند سكيب لوكيشن مميز سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز تشطيب الترا سوبر لوكس بتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي في الشيخ زايد بمقدم 0%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالروف فيو رائع ولوكيشن ممتاز بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار أركان شيخ زايد بمقدم 0% قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى الشيخ زايد بمقدم 0% قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0%بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين في كايرو جيت – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٢٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول واجهة على شارع رئيسي بحرى بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع اسانسير بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند فيلدج ويست في الشيخ زايد بمقدم 0%

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن فيو رائع لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو رائع بتشطيب سوبر لوكس باقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو على شارع رئيسي بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في بيت الوطن شيخ زايد بمقدم 0% قسط يصل 96شهر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار اركان مول شيخ زايد بمقدم0%قسط يصل 96شهر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار هايبر وان زايد بمقدم 0% قسط يصل 96شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي مرتفع لوكيشن ممتاز وفيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز Landscape View في Zed West بسعر مغري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED الشيخ زايد – استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٤٦٬٨٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر شقه الدور العاشر في موقع متميز جدا

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    حديقتين منفصلين | غرفه خادمه | غرفه غساله

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كراون العقارية تطرح وحدات استلام فوري -سنه - سنتين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع