شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 299

7,695 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد وقسط لحد 8 سنين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م+ جاردن بالشيخ زايد متشطبه استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في الشيخ زايد بمقدم 20%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك وسط ارقي الكمبوند رويال سيتي باقل سعر متر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب الشيخ زايد دقائق من هايبر وان

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بيع الخمائل علي اكبر لاند سكيب

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٥٦٬٥١٢ جنيه

    ريسيل شقة 219 متر تري البحيرات Intercontinental by

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأفضل سعر في الشيخ زايد خطوات من اركان مول

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك في اميز لوكيشن في زايد باقل سعر متر فالسوق

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل جاردن متشطبة مطبخ تكيفات

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189م للبيع بسعر لقطة في سوديك بقسط 10 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في سوديك الشيخ زايد بقسط 10 سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٧٥٠ جنيه

    شقتك بمقدم10% بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 8y

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام 3

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كيان – بدر الدين

    Home Select for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١١١٬٦٨٣ جنيه

    شقة لوفت بسعر محروق بمقدم 6.7 مليون في ارقي لوكيشن

    Real Vision logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري للبيع في فيليدج

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمائل بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Real Vision logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فندقية تري البحيرات Intercontinental by

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل ارضي جاردن متشطبة

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع في المشروع تعال وشاهده

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 97متر مفروشه بالكامل من أرماني باق سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب الشيخ زايد مقدم 10% واقساط تصل ل8

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار هايبر وان شيخ زايد قسط يصل 8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع