شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 305

7,695 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مميز لوكيشن رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويستاون مطلة على المناظر الطبيعية

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي لوكيشن مميز تشطيب الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الخمايل مرحله أولى مميزه دور اول

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو كامل التشطيب بالتكيفات فى ابراج زيد ويست

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ويست بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل دور 3 فيو لاند سكيب

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنه١ ارضى بحديقه احلى فيو امامى احلى فيو

    El Marwa For Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه سوبر لوكس امام ابراج زيد باقل سعر

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 186م بحديقه كومباوند V Leavels زايد

    Abrag Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل للبيع في زيد ويسيت في الشيخ زايد اورا

    MRG Real Estate logo image

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل من سعر الشركة ب 4 مليون الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنة ٢ دور خامس 140متر للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة نصف تشطيب في ألجريا

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٧٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الكارما كاي - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٨٤٬٩٢٢ جنيه

    استلم فوري شقة بجاردن داخل بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر - ٤غرف - فيو لاندسكيب - ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة خاصة فيو رائع لاندسكيب تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام 3

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع مفتوح ولوكيشن ممتاز تشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينه للبيع في ويست تاون – سودك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة كاملة التشطيب في كمبوند ألجريا

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل بأميز موقع ونموذج 171m

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في ايتابا الشيخ زايد – نصف تشطيب

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٢٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 2 مليون شقة متشطبه في زايد بجوار الربوه بالتقسيط

    CBE New Homes logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع