شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 298

7,695 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٧٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م 3 نوم بحديقة بتسهيلات بالتشطيب فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة باطلاله مميزة بجوار رويال سيتي الشيخ زايد 20%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مشروع zed West الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    للتميز شقة 190م ناصية علي حديقة

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند الخمائل 3 غرف نوم متشطبة بأقل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف+ حديقة سوبرلوكس بتكييفات فى زايد +قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بارقي لوكيشن بالشيخ زايد بمقدم 6 مليون

    Real Vision logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 230 الف للبيع استوديو بالشيخ زايد القديمة

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 420 الف للبيع شقة بكمبوند نسيم الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا بيفرلي هيلز ارخص من سعر الماركت

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 164-فيلدج ويست-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه ب0% مقدم باطول فترة سداد في زايد

    متصدر

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلاله مميزة بجوار رويال سيتي الشيخ زايد 20%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند الخمايل – المرحلة الأولى

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي 179 متر بجاردن 45 متر كمبوند وان 16

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 218م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة149م بالشيخ زايد استلام فوري كمبوند فليدج ويست.

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحلى موقع وأقل سعر شقة 222 متشطبة بالكامل

    Value For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بمقدم450 الف و قسط 12

    اشتري بيتك logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٦٬٩٩٢ جنيه

    شاليه غرفتين باقل سعر في زيد ويست الشيخ زايد

    Real Vision logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بأسانسير لوكيشن مميز بالفرش وبدون فيو رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٢٠م في الفورمكس مدينة بيفرلي هيلز زايد

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست - زيد بارك، برج Y

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع