شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 301

7,695 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول فيو رائع ولوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب 6 اكتوبر ب كايان من بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0%دقائق من هايبر وان شيخ زايد قسط 96شهر

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0%دقائق من هايبر وان شيخ زايد قسط 96شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مُجهزة بالتكييفات للبيع في فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 175م امام هايبر وان يتقسيط علي 72شهر

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك Sky Villa في – الشيخ زايد بمقدم 747,300 جنيه

    كمبوند رواق, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة استلام فوري للبيع في كيان زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    187م ريسيل الاقل سعرا بحري فيو مميز فكمبوند تيراس

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو لاند سكيب ناصية بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بأسانسير لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب خاص

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0%دقائق من هايبر وان شيخ زايد قسط 96شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع