بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر

298 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اكتوبر بلازا لشركه سوديك 6 اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس البيع فى سوليا - اكتوبر

    Beltone logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • (بنتهاوس  (روف - 2 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في بي اكس بالم هيل - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بنتهاوس - المرحلة PX الأولى، بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – أو ويست كلوب ريزيدنس – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري باقل سعر ٤ نوم متشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو 3 غرف نوم استلام فوري يافضل سعر

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر شقة للبيع في اكتوبر بلازا استلام فوري

    I-Move logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع باديا بالم هيلز 151+22 روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مفتوحة وتشطيب كامل في كلاب ريسيدنز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فندقي-اطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Remax Jareed logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • ديار 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٣٦٬٩١٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tameer
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ديار 2

    3 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بادية بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع بالتكييفات ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 94م متشطب فيو مفتوح بحري تقسيط حتى 2032

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م²+180م² - باديا بالم هيلز استلام فوري

    MAA logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس افضل فيو للبيع في باديه 6 اكتوبر

    Hodoud for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس كامل التشطيب بالمطبخ

    Roots Development logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا بينتهاوس بالتقسيط اوبن فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس 3 غرف للبيع

    Global Hills logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة باقل سعر اي فيلا متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    The Choice For Real Estate logo image

6

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • ذا اكسيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ذا اكسيس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة باقل سعر اي فيلا متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    The Choice For Real Estate logo image

6

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٧٤٬٦٨٣ جنيه

    امتلك بنتهاوس بالتقسيط في Owest مرحله Core

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 151+22روف للبيع باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في أكتوبر بلازا بجوار نادي (Club S)

    Residia logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بـPX بالم هيلز بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع