بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 2

298 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو لاندسكيب بمقدم علي ٩ سنين Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فيو لاندسكيب بمقدم علي ٩ سنين Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو مميز من حسن علام بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبه للبيع فى اكتوبر بلازا سوديك6 أكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز بينتهاوس للبيع تشطيب راقي في ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس "ألترا لوكس" للبيع - SODIC October Plaza

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأو ويست بإطلالة لاندسكيب

    متصدر

    Beltone logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باديا بالم هيلز 151+22روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool امام مول مصر مقدم780 ألف-كاش 12م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع orascom في مصر أقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بينت هاوس المكتملة بالكامل بدفعة أولى 5٪ !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنت هاوس متشطب في او ويست للبيع فوري

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر في سوديك أكتوبر بلازا – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Soleya

    Flip logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع بالتقسيط للبيع في باديا

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين + رووف في بادية بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز واطلاله مفتوحه - اكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز واطلاله مفتوحه - اكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX – بالم هيلز بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في كلوب ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 4 غرف-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 4 غرف- اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ONE33 بدون أوفر – مساحة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أو ويست – مرحلة كور

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس او ويست اوراسكوم استلام سنتين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع