بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 7

298 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت160م باقل سعر في الماركت اي سيتي اكتوبر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب !!بينتهاوس للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | بادية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس مساحه كبيره في اكتوبر بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في O West – Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف موقع مميز جدا كمبوند جاردينيا الشمس

    I-Move logo image

    جاردينيا سبرنجز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٣٥٬٦٥٨ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع من حسن علام بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس موقع متميز باكتوبر بلازا سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز استلام فوري في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب في بالم هيلز

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في اكتوبر بلازا سوديك

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس بكمبوند أكتوبر بلازا سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 124م للبيع اويست -موقع متمز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس اوبن فيو لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٥٠٬١٩٧ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع اكتوبر بلازا سوديك

    Select for real estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣٧٢ متر تشطيب فاخر للبيع في جرين ٥

    The X Site For Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز بالتكييفات وأجهزة ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب جاهز للاستلام في Owest بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس في اكتوبر بلازت سوديك أقل سعر متشطب

    Apart Real estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس استلام فوري باميز فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع