شقق للبيع في الاسكندرية

6,484 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م الابراهيميه (تاني نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م كفر عبده (ش مصطفى كامل-برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في فلمنج - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م فلمنج - علي الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 7 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في طريق الجيش - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 550م جليم - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    7

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي النادي بالكامل تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كفر عبده ( شارع سانت جينى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في ايفوري مروج موقع مميز وخدمات متكاملة

    JMG logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في ايفوري مروج موقع مميز في قلب سموحة

    JMG logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الحي اللاتيني سيتي ايدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الاسكندرية

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٧٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في ايفوري مروج سموحة خدمات متكاملة

    JMG logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيو بحر مباشر

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • اليكس ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alex West
    الاسكندرية,حي شرق,سابا باشا,اليكس ويست

    3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - جلــيم - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م المعمورة (فالوري المعمورة)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالورى المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ترى الترام و البحر مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مميز مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • في مروج

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,في مروج

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م سان ستيفانو - ( الفورسيزون )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الكازينو, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سموحة - كومباوند فالوري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178م كومباوند أليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • حياة مارسيليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الاسكندرية

    2 - 3 غرفة