محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 24

716 عقارات أخرى
  • 8

    محل تجاري

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع في الرحاب متشطب ومتاجر لبنك كبير لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٨٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في RVR مول التجمع محل 41م بأعلى خصم كاش

    Elshams Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤١ متر مربع

    ٢٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٠٬٨٥٣٬٤٥٩ جنيه

    محل أرضي على محور جمال عبد الناصر RVR MALL

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٧٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري دور اول امام نادي وادي دجلة مباشرا

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 15م للبيع أمام البرج الأيقوني العاصمة الإدريه

    Al Fanar Development and project management logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٨٬٦٥٩٬٢٠٠ جنيه

    استثمر أمام البرج الأيقوني في دبل تو تاور العاصمة

    Elshams Real Estate logo image

    دوبل تو تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٤ متر مربع

    ٣٦٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 32م اوبن اير مول مدينتي خحز افتتاح لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 51م مدينتي اوبن اير مول ارضي حجز افتتاح

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ٣٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى دجله تاورز مساحة 21م فورى قابل للتفاوض

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    لا يوجد

    ٢١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 70م+50م سندرة للبيع تشطيب كامل -زهراء المعادي

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري – سكاي بلازا مول للبيع او الايجار

    Remax Style logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48متر واجهه علي نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 26 متر متاجر ف الدور الاول ف قلب الجولدن سكوير

    إبداع logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 43 متر ارضي واجهه ف قلب الحي الاول

    إبداع logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٣ متر مربع

    ٢٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري واجهه في منطقةNew Garden City

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 26م في اكبر project Mega mall

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى العاصمه الادارية باعلى عائد مادى

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 26 متر متاجر علي التسعين الشمالي ف التجمع

    إبداع logo image

لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48 متر واجهه امام نادي وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى العاصمة الادارية باعلى عائد مادى

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان ف قلب منتجع النخيل

    Creative Real Estate logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٥٬٠٣١٬٧٥١ جنيه

    مطعم بفيو البرج الأيقوني في ذا بيير مول - R3

    متصدر

    Elshams Real Estate logo image

    مول بيير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع علي شارع رئيسي في موقع مميز في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ٤١٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى العاصمة الادارية بموقع مميز جدا

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالقرب من ميدان روكسي

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع