10مساحات مكتبية٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLIONذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة لا يوجد ١٤٥ متر مربع ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع
8مساحات مكتبية٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفي موقع مميز جدًا مكتب للبيع في الـ Polygonذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 ١٥٠ متر مربع ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
7مساحات مكتبية١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب بموقع مميز للبيع في بوليجونذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 ٣٤٠ متر مربع ٤٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع
9مساحات مكتبية٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب إداري مميز داخل البوليجون سوديكذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 ١٧٦ متر مربع ٢٢٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع
9مساحات مكتبية١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب 143م للبيع في كارجو مول امام جرينز الشيخ زايدكارجو مول, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة 2 ١٤٣ متر مربع ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨6ميوراالسعر عند الإطلاق:١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ميورا5 غرفة
10مساحات مكتبية٢٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيهبمقدم 2 مليون فقط آخر مكتب إداري صغير للبيع205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 ١٢١ متر مربع ٢١١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع
14مساحات مكتبية٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب إداري مفروش بالتكييفات للبيع بارك ستريت مولكابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٢٩٠ متر مربع ٢٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع
12عيادة٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة متشطبة سوبر لوكس بالتقسيط سنترال أفينيوسنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٦٥ متر مربع ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول10عيادة١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادات افضل استثمار Nexus Clinics في مشروع 205205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٥٥ متر مربع ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول10عيادة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة متشطبة في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار اركان205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٥٣ متر مربع ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩4كلاود سايدالسعر عند الإطلاق:٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد1 - 3 غرفة
البيع الأول12مساحات مكتبية٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهاستلم فورا مكتب متشطب بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايداركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة 2 ١١٧ متر مربع ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول12مساحات مكتبية٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيهمكتب استلام فوري في مول الكارما 4 امام الربوةالكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة لا يوجد ٦٨ متر مربع ٤٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع
10عيادة٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع عيادة اسنان بعاقد شهري في كابيتل بارككابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة 2 ٤٣٣ متر مربع ١٨٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع
8مساحات مكتبية٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب مميز للبيع بسوديك زايد متشطب بالفرشذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 ١٥٠ متر مربع ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
10محل تجاري٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيهفرصة استثمارية مميزة محل للبيع في مول ريتزي زايدريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٤٩ متر مربع ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨5بارك فالي سوفاالسعر عند الإطلاق:٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة2 غرفة
10محل تجاري٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهمحل تجاري للبيع بالشيخ زايد علي الواجهه مباشرهشارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة لا يوجد ١١٠ متر مربع ٢٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع
7محل تجاري٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيهللبيع محل متأجر و متشطب في مول ريتزي الشيخ زايدريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٤٩ متر مربع ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10عيادة١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة 150م serviced by NEXUS | أركان2O5 مقدم 0%205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 ١٥٠ متر مربع ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
6عيادة١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادات افضل استثمار Nexus Clinics في مشروع 205مميز205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 ٥٥ متر مربع ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع
16عيادة٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة مرخصة للبيع 65م مكيفة بالكامل وبتسهيلاتسنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٦٥ متر مربع ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨4بارك فالي 24السعر عند الإطلاق:٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة4 غرفة
10عيادة٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيهعيادة للبيع في مول سيلفر جيت في قلب الشيح زايدمول سيلفر جيت, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٥٩ متر مربع ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول6مساحات مكتبية٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب اداري 50 م متشطب علي المحور مباشر بالتقسيطكابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة 2 ٥٠ متر مربع ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
12مساحات مكتبية٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهمكتب رسيل للبيع علي المحور بجوار مول العرب205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 ١٢٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
10عيادة٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة مفروشة للبيع في المجمع الطبي لسوديك في زايدسوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 ١٦٠ متر مربع ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12وحدة طبية٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهعيادة للبيع بمساحة 60 متر في أرقى مواقع الشيخ زايد205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 ٦٠ متر مربع ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩5زيا بارك ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيهخطط دفعالجيزة,الشيخ زايد1 - 3 غرفة
مؤشرات حول أداء المجتمعالشيخ زايدعرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…