عقارات تجاري مفروشة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 11

327 عقارات أخرى
  • 10

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتشغيل-محل 67 مترفي اميز المواقع بالشيخ زايد

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي جاهز للتشغيل تشطيب كامل

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 35 متر جاهز للاستلام والتشغيل الفوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع واجهة مباشرة واستلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    67 متر - تشطيب كامل - واجهه رئيسية مميزة

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • يوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    35متر في اميز موقع - تشطيب كامل -استلام فوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع في البورتال - سوديك

    Zayed Homes logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام فوري للبيع في مول الكارما الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع امام مطار سفنكس الشيخ زايد الجديد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب/عيادة 104م لازوردي زايد

    Al Ofok Investment logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • جيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 74م للبيع امام اركان مول متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    آخر مكتب 206م متاح للتسليم القريب متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٤٩٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تجاري 50 متر , جاهز للتشغيل - متشطب كامل

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 35 متر متشطب بالكامل - موقع استراتيجي مميز

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع متشطب استلام فورى 45م بريتزى بلازا

    Property Hills Star logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 50 متر في واحد من اميز المواقع

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في موقع متميز جاهز للتشغيل -فرصة نادرة

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    عيادة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده 80 متر ويست ميديكال سوديك استلام فورى

    SG Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إدارى 237 متر تشطيب كامل 6 غرف مول الكرما 4

    SG Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 50 متر بموقع حيوي جاهز للتشغيل الفوري

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 9

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي جاهز للتشغيل تشطيب كامل

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    35متر تشطيب كامل وموقع مضمون في الشيخ زايد

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - 35 متر واجهه رئيسيه

    Ritzy Developments logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى متشطب للبيع فى سوديك ستريب الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 90م متشطبة بأطول برج بجوار اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    5 غرفة

صورة لـ Community Overview في الشيخ زايد
مؤشرات حول أداء المجتمع
الشيخ زايد

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…