Properties For Sale in Madinat El Obour Under 5 Millions EGP, page 13

464 properties
  • 6

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقة 175 متر فى اجمل كمبوند جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة لقطة 125 متر دور متكرر تانى او تالت

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة 110 متر استلام فورى جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة 125 متر استلام فورى بأرقى موقع بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة 110 متر استلام فورى بسعر مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,950,000 EGP

    دوبلكس 230 متر ( ارضى + اول ) بأرقى موقع بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,950,000 EGP

    دوبلكس 185 متر ( ارضى + اول ) تسليم فورى

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة 195 متر دور متكرر اول او تانى او تالت

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    195 sqm

    20,512 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 135 متر استلام فورى بفيو رائع

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 2

    Land

    4,250,000 EGP

    ارض للبيع جمعية احمد عرابي العبور

    Racan Real Estate logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    1,900 sqm

    2,236 EGP/sqm

  • 17

    Duplex

    4,950,000 EGP

    دوبلكس 230 متر بجاردن استلام فوري مساحه رائعه تحفه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 11

    Duplex

    3,950,000 EGP

    دوبلكس185 متر بجاردن باقل سعر بالعبور استلام فوري

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175 متر مساحه كبيره هائله استلام فوري بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    2,700,000 EGP

    135متر للبيع واجهة بحري جاردينيا 2 استلام فوري

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه مساحه رائعه175متر استلام فوري بالعبور جاردينيا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه135 متر هائله بكمبوند جاردينيا 2 بالعبور لقطه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه110متر للبيع استلام فوري بحري دور متكرر بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,950,000 EGP

    دوبلكس 185 متر ( ارضى + اول ) تسليم فورى

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    3,430,000 EGP

    3 bedrooms apartment for Sale OKardia Compound

    The Icon Real Estate logo image

    Okarida, Family Housing, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    24,326 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة 175 متر للبيع بمدينة العبور من المالك مباشرة

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    16,571 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقه 125متر للبيع باقل سعر متر بالعبور فيو تحفه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 15

    Duplex

    4,950,000 EGP

    دوبلكس230متر بجاردن مساحه هائله ومميزه استلام فوري

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,521 EGP/sqm

  • 13

    Duplex

    3,950,000 EGP

    دوبلكس بمساحه رائعه بجاردن 185 متر استلام فوري

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175 متر مساحه كبيره استلام فوري جاردينيا2 لقطه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 متر استلام فوري لقطه بالعبور جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm