Properties For Sale in Madinat El Obour Under 5 Millions EGP, page 16

464 properties
  • 15

    Duplex

    3,950,000 EGP

    دوبلكس 185 متر بجاردن بحري استلام فوري بسعر مغري

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 17

    Duplex

    3,950,000 EGP

    دوبلكس لقطه للبيع 185 متر بارخص سعر في العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175 متر مساحه كبيره وتحفه ومميزه جدا في السعر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 135متر افضل مساحه بتقسيمه هائله جاردينيا 2لقطه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقه 125 متر اقل سعر في مدينه العبور لقطه جاردينيا2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 بحري لقطه بفيو تحفه بكمبوند جاردينيا 2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 135 متر استلام فورى فى كمبوند جاردينيا العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 في كمبوند جاردينيا 2 العبور في اميز لوكيشن

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 135 متر بفيو رائع في كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 متر رائعه بكمبوند جاردينيا 2 مدينه العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,895,000 EGP

    شقه 129 متر في لوكيشن مميز كمبوند Okardia بالعبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    30,193 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    3,000,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والتاني

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,750,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والثاني

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    3,000,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور بين الحي الاول والتاني

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,750,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,750,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 في مدينه العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,350,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Al Zohor St., 8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقه 195 متر بكمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    195 sqm

    20,512 EGP/sqm

  • 29

    Apartment

    3,000,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    135 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,750,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور شقه 175 متر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 13

    Duplex

    4,900,000 EGP

    دوبلكس بكمبوند جاردينيا 2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,304 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,750,000 EGP

    كمبوند جاردينيا 2 العبور وحده سكنيه 125 متر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 8

    Duplex

    3,950,000 EGP

    دوبلكس ارضي+اول 185 متر بكمبوند جاردينيا2 العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    185 sqm

    21,351 EGP/sqm