Cheap apartments for sale in 10th District, page 4

91 properties
  • 10

    Apartment

    3,500,000 EGP

    بجوار الجامعه الصينيه علي محور شينزو اب مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Masaken Al Nakebat St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    285 sqm

    12,280 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    2,000,000 EGP

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Zahraa Madinet Nasr School St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    96 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,500,000 EGP

    عمارات الضباط

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

2

    1

    86 sqm

    17,441 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    5,000,000 EGP

    ابراج صفوه الميثاق

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Al Methak St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    3

    207 sqm

    24,154 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,950,000 EGP

    Apartment for sale, semi-finished, in Al Waha

    Al Maz Real Estate logo image

    Mahdi Arafa Axis, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    23,571 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع - حي الواحة، مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,850,000 EGP

    Apartment for Sale 180 sqm – Al Waha, Main Street

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    15,833 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقه للبيع مباني حديثه في الواحه علي شينزوابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    180 sqm

    15,277 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقة للبيع سوبر لوكس الواحه الجديدة

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    18,275 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Apartment for sale in Al Waha neighborhood, Nasr

    Better Estate Investment logo image

    Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,800,000 EGP

    للبيع شقه فى مدينة الواحه فى مدينة نصر الحى العاشر

    Evermark Properties logo image

    Street 1, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    141 sqm

    26,950 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,250,000 EGP

    امتلك شقتك فى حى الواحة 125 م بمقدم 325 الف فقط

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    125 sqm

    26,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,925,000 EGP

    شقتك فى قلب مدينةنصر بمقدم 293 الف فقط وقسط 4سنوات

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    117 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,100,000 EGP

    مسجله شهر عقاري شقه سوبر لوكس للبيع حي الواحه \\\

    Art colorr logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    18,235 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقه للبيع لقطه ي اكن الظباط زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

2

    1

    86 sqm

    20,930 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع 145 م بالمنطقة العاشرة خلف فودافون

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    20,689 EGP/sqm