Cheap apartments for sale in 10th District, page 3

91 properties
  • 8

    Apartment

    4,500,000 EGP

    امتلك شقه مباني حديثه اطاله مفتوحة بالكامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Ahmed Al Zomor St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    164 sqm

    27,439 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة فيو مفتوح رائع مطل كامل علي شينزو ابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Ahmed Al Zomor St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    180 sqm

    25,555 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة للبيع فى الواحه الجديده ش الخمسين الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    130 sqm

    21,538 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقةالبيع فى الواحه الجديده ش الخمسين الرئيسي م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة للبيع الواحده الجديده ش عثمانبن عفان مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 3, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    18,965 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقة للبيع فى الواحه الجدبده ش عثمان بن عفان 145 م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    16,896 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,550,000 EGP

    للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس سعر مميز جدام نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    115 sqm

    22,173 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    للبيع بالفرش سعر لقطه لدواعي السفر الواحه الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 1, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    108 sqm

    24,074 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة للبيع 160م, موقع متميز -نصف تشطيب

    Envigo Real Estate logo image

    Street 3, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    18,125 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    اميز مكان في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Zahraa Madinet Nasr School St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    96 sqm

    27,083 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة للبيع فى مدينه الواحه 140م مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    140 sqm

    20,714 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة للبيع في مدينه الواحه سعر مميز جدا 130م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    130 sqm

    17,692 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة لؤؤطه للبيع فى مدينه الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    95 sqm

    17,894 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه باقل سعر في زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

2

    1

    86 sqm

    20,348 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,900,000 EGP

    اميز لوكيشن في مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

3

    1

    96 sqm

    19,791 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقه للبيع في حي الواحه مدينه نصر دور سادس مميز

    PROPERTIES logo image

    Street 3, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقة للبيع في الحي السويسري – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Al Swissri St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    126 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,250,000 EGP

    للبيع شقه مساحه 150 م في مدينه الواحه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    2,200,000 EGP

    مدينه نصر شقه سعرها اقل من السوق

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    15,172 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع فى مدينه الواحه الترا سوبر لوكس عالسكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 3, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    130 sqm

    23,076 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,250,000 EGP

    شقة لؤؤؤؤؤؤطه للبيع فى الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,600,000 EGP

    زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

2

    1

    86 sqm

    18,604 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    4,700,000 EGP

    Apartment for sale ultra super lux finishing Nasr

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Al Methak St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    27,647 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقه 170 متر للبيع في حى الواحة بحرى واجهه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mahdi Arafa Axis, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    105 sqm

    23,809 EGP/sqm