180 sqm Apartments for Sale in Hadayek October, page 29

1,226 properties
  • 10

    Apartment

    6,220,000 EGP

    Apartment 3 Bedrooms \ Beta Residence Hadayk 9 y

    BETA EGYPT logo image

    Jiran Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    41,744 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,220,000 EGP

    Apartment 3 Bedrooms \ Beta Residence Hadayk 9 y

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    41,744 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,220,000 EGP

    Apartment 3 Bedrooms \ Beta Residence Hadayk 9 y

    BETA EGYPT logo image

    ZAT, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    41,744 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,220,000 EGP

    Apartment 3 Bedrooms \ Beta Residence Hadayk 9 y

    BETA EGYPT logo image

    Viena, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    41,744 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,516 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    8,900,000 EGP

    شقة بجوار المتحف و الاهرامات تقسيط بيتا ريزيدانس

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    49,444 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,300,000 EGP

    شقة 3 نوم مقدم 5% تقسيط 9 سنوات بيتا ريزيدانس Beta

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    42,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي فيو مفتوح علي الرئيسي مباشرة

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - مسلسل 3 علي الشارع الرئيسي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي علي شارع البوابه الرئيسيه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,705,600 EGP

    Apartment of 180 m at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,808 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    Apartment of 149 m at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 719 دقايق لشارع النوادي مساحة 155م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,200,000 EGP

    شقة 2 نوم بقسط 35 الف شهرى استلام سنتين بمقدم 5%

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    123 sqm

    42,276 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,200,000 EGP

    شقة 140م جاردن 60م بحرى فيو لاندسكيب تقسيط 9 سنوات

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    51,428 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,705,600 EGP

    Apartment of 180 m in Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,808 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    Apartment of 149 m in Beta Residence Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,150,000 EGP

    Apartment 123 meters, two bedrooms in Beta Residen

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    123 sqm

    41,869 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    5,150,000 EGP

    123m, 2-bedroom unit in Beta Residence,Hadayek oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    123 sqm

    41,869 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,700,000 EGP

    شقة 140م 3 غرف قسط شهرى 40000 استلام سنتين مقدم 5%

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    40,714 EGP/sqm