180 sqm Apartments for Sale in Hadayek October, page 27

1,226 properties
  • 8

    Apartment

    2,700,000 EGP

    المربع الذهبي قطعه 47 علي رئيسي النهر الاخضر مباشر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    own a Apt 180m in prime location with DP 2.6M

    Premium

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    180 sqm

    14,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه للبيع كمبوند اجياد جاردين سيتي حدائق أكتوبر .

    Genova Investment logo image

    Agyad Garden City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    37,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 803 علي اهم مدخلين بمسلسل 3 فيو مفتوح

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    165 sqm

    12,727 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 155م بحري

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,600,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    120 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    Apartment 149 m at Beta Residence – Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,850,000 EGP

    دوبليكس 310 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    18,387 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    27,142 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند كالما شارع النوادي

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    40,625 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,450,000 EGP

    للبيع شقتين في كمبوند حي المنتزه حدائق أكتوبر

    Hay Al Montazah, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    21,562 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت بجوار مستشفي مجدي يعقو

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    26,428 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع ارضي بجاردن 155م+116مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,548 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,705,600 EGP

    Apartment 180 m at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,808 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,705,600 EGP

    180 m apartment at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,808 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,700,000 EGP

    شقق بجانب المتحف المصري الكبير

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    40,714 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,399,200 EGP

    149 sqm apartment at Beta Residence, Hadayek Oct

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    42,947 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,900,000 EGP

    شقق استثماريه بجانب المتحف المصري الكبير

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    174 sqm

    39,655 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm