شقق 180 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 27

1,226 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند اجياد جاردين سيتي حدائق أكتوبر .

    Genova Investment logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 علي اهم مدخلين بمسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 155م بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 310 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند كالما شارع النوادي

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقتين في كمبوند حي المنتزه حدائق أكتوبر

    حي المنتزه, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ليك فرونت بجوار مستشفي مجدي يعقو

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن 155م+116مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجانب المتحف المصري الكبير

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استثماريه بجانب المتحف المصري الكبير

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م مسلسل 3 علي رئيسي 3 بوابات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بكمبوند كامل الخدمات في العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع