3 bedrooms 2 baths houses for sale in Giza, page 157

5,793 properties
  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Kenz, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,380,000 EGP

    في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر و باقل سعر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    131 sqm

    25,801 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,500,000 EGP

    A ground apartment with a garden in Zayed 2000

    Best Deal For Real Estate logo image

    Zayed 2000, 4th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    198 sqm

    47,979 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,370,000 EGP

    اسكن الان ف كمبوند بالهرم وقسط علي 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    202 sqm

    6,782 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Astoria Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    Luxury Garden apt 153m with ACs & pay over 8 years

    Premium

    property hills Elite logo image

    AlKarma Kay, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    13,071 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي -مسلسل 2

    Sun Capital, Fayoum Desert road, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Green City, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,000,000 EGP

    لوكيشن مميز عمارة شيك حصه بالجراج قريبة من المولات

    Compact Real Estate Company logo image

    Al Mostathmir El Saghir, 10th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    165 sqm

    24,242 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,900,000 EGP

    دقائق من الحصري و دقائق من محور التحرير فوري

    Sun Gate  Real Estate logo image

    Central Axis, 8th District, 6 October City, Giza

    3

    2

    156 sqm

    18,589 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,150,000 EGP

    شقه فيو مفتوح علي شارع رئيسي بحدائق الاهرام

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    19,090 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    1,350,000 EGP

    دوبلكس في كمبوند ال خليفة في الهرم وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    900,000 sqm

    1 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,987,500 EGP

    Fully Finished Apartment Immediate Delivery, Zayed

    Crown Developments logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    215 sqm

    23,197 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    1,070,000 EGP

    شقتك بتمويل العقاري والاستلام فورا وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    5,783 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    FULLY FINISHED APT. IN NOZHA STREET PRIM VIEW

    Namya West, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    41,830 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    7,500,000 EGP

    135m apartment Ashgar City 10% DP 10Y plan

    Vida Solutions logo image

    Ashgar City, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    135 sqm

    55,555 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    14,500,000 EGP

    3bedroom Apartment for sale 7year installment plan

    Egypt Best Properties logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    135 sqm

    107,407 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    137,000,000 EGP

    اغتنم الفرصة واسكن الان وقسط ع 25 سنة تمويل عقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    201 sqm

    681,592 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    FULLY FINISHED APT. IN NOZHA STREET PRIM VIEW

    Tara, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    41,830 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,400,000 EGP

    FULLY FINISHED APT. IN NOZHA STREET PRIM VIEW

    Atrio, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    41,830 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    FULLY FINISHED APT. IN NOZHA STREET PRIM VIEW

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    41,830 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,987,500 EGP

    Finished apt Immediate delivery, Zayed Entrance 4

    Premium

    Crown Developments logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    215 sqm

    23,197 EGP/sqm