بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 157

5,793 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشن في حدايق اكتوبر و باقل سعر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في كمبوند زايد 2000 موقع مميز

    Best Deal For Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان ف كمبوند بالهرم وقسط علي 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بجنينة متشطبة بالتكيفات قسط على 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي -مسلسل 2

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز عمارة شيك حصه بالجراج قريبة من المولات

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من الحصري و دقائق من محور التحرير فوري

    Sun Gate  Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي شارع رئيسي بحدائق الاهرام

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في كمبوند ال خليفة في الهرم وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٩٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى كاملة التشطيب فى الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بتمويل العقاري والاستلام فورا وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة135م اشجار سيتى استلام6شهور مقدم10% تقسيط12سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع، بمقدم 5% وقسط علي 7سنين في OWEST

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة واسكن الان وقسط ع 25 سنة تمويل عقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٨١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع