Properties for sale in Obour City, page 16

611 properties
  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور بكمبوند Lagonza

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 16

    Palace

    55,000,000 EGP

    Palace for sale in Ahmed Orabi Association, Obour

    Better Estate Investment logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    1,155 sqm

    47,619 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,660,593 EGP

    شفة للبيع 157متر بكمبوند VIALE بالعبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    157 sqm

    16,946 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,000,000 EGP

    200 sqm apartment for sale in Obour ready to move

    Al Fanar Development and project management logo image

    Taha Hussein St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    6,500,000 EGP

    Ultra Super Lux Apartment for Sale – Obour

    Al Ofok Investment logo image

    7th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    32,500 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    13,000,000 EGP

    فيلا للبيع في كمبوند روك فيلا الحي الخامس العبور

    Eliwa Group logo image

    Rock Ville Road, 5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    400 sqm

    32,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة للبيع 225م – فيو حكاية على الحزام الأخضر مباش

    الطيار العقارية logo image

    Naguib Mahfouz St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    225 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة للبيع في الحي الرابع مدينة العبور سوبر لوكس

    Eliwa Group logo image

    4th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,350,000 EGP

    شقة بالتقسيط علي ٧ سنين ف العبور الجديده علي خط ١٠

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    155 sqm

    21,612 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,500,000 EGP

    200م شقة من المالك مباشرة إستلام 6 شهور

    Doctor Ali Hassan St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    200 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقة 200م في الحي الخامس فيلل بالعبور من المالك

    Sebak Road, 5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في العبور الجديده ع ٣ سنين مقدم ٨٠٠ ألف

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    14,857 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,550,000 EGP

    كمبوند اوكارديا مدينه العبور الجديده علي محور خط 1

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 20

    Villa

    17,000,000 EGP

    فيلا مفروشه للبيع داخل كمبوند شيك جدا في العبور

    Eliwa Group logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    255 sqm

    66,666 EGP/sqm

  • 11

    Villa

    14,000,000 EGP

    فيلا للبيع في كمبوند شيك جدا في الحي السادس العبور

    Eliwa Group logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    239 sqm

    58,577 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    23,000,000 EGP

    فيلا خاصه للبيع في الحي الرابع فيلات العبور ٦٩٠ م

    Eliwa Group logo image

    4th District, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    690 sqm

    33,333 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه للبيع 127م بكومباوند مون سيتي سوبر لوكس

    Experience Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    2

    2

    127 sqm

    16,929 EGP/sqm

  • 18

    Villa

    9,000,000 EGP

    فيلا للبيع بمساحة 196 م بكمبوند هليوبوليس هيلز

    M W Real Estate logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    196 sqm

    45,918 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,700,000 EGP

    Apartment for Sale in Obour City – Ninth District

    Al Fanar Development and project management logo image

    Nour Al Hoda St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    169 sqm

    21,893 EGP/sqm

  • 14

    Villa

    25,000,000 EGP

    Luxury Villa for Sale – Sixth District – Obour Cit

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Al Mosheer Ahmed Ismail St. El Obour Road, 7th District, Obour City, Qalyubia

    7+

    7+

    1,050 sqm

    23,809 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقة من المالك مباشرة في الحي الخامس فيلل بالعبور

    Doctor Samira Moussa St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    200 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 8

    Duplex

    9,500,000 EGP

    noa residence

4

    4

    220 sqm

    43,181 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,098,000 EGP

    امتلك شقتك 134م في العبور بكمبوند متكامل الخدمات

    Valero developments logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    3

    134 sqm

    23,119 EGP/sqm

  • 15

    Whole Building

    24,500,000 EGP

    عمارة فاخرة كاملة و تشطيب هاي سوبر لوكس بالعبور

    العقارية جروب logo image

    Sheikh Shaarawi St., 8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    160 sqm

    153,125 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    25,000,000 EGP

    Premium Villa for sale in a prime locatiom

    Blu Real Estate Marketing logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    3

    550 sqm

    45,454 EGP/sqm