Properties for sale in Obour City, page 14

611 properties
  • 30

    Apartment

    3,000,000 EGP

    خصوصيه تامه شقه ارضي مرتفع بحديقه خاصه سوبر لوكس

    Location Real estate' logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    140 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه 200م بفيلا بموقع مميز بمصعد خاص

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    200 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 8

    Duplex

    5,500,000 EGP

    امتلك دوبلكس 440م بسعر شقه بفيلات الخامس بموقع

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    5

    3

    440 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 5

    Duplex

    6,500,000 EGP

    دوبلكس 400م بفيلات السابع به كل المواصفات

    Location Real estate' logo image

    7th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    400 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 11

    Duplex

    7,000,000 EGP

    دوبلكس 400م علي المحور مباشرة خالص التصالح

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    5

    3

    400 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 20

    Duplex

    5,000,000 EGP

    امتلك دوبلكس بسعر شقه 400م بفيلا بحري علي فيو رائع

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    5

    3

    400 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    3,000,000 EGP

    اسكن بفيلات الخامس 180م بمصعد باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    180 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    3,250,000 EGP

    اسكن بفيلات الخامس 200م بمصعد باقل سعر ممكن200م

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    1

    200 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه 220م بفيلا شيك خطوات من محور العبور والخدمات

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    220 sqm

    20,454 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    4,800,000 EGP

    اسكن بشقه 220م هاي لوكس بفيلا اول سكن بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    220 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,000,000 EGP

    امتلك المساحه شقه بفيلا 250م باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    2

    250 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Penthouse

    8,000,000 EGP

    بنتهاوس 600م بجراج ومصعد الترا لوكس بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    600 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 23

    Villa

    6,000,000 EGP

    امتلك فيلا بسعر شقه 1000م بجمعية عرابي

    Location Real estate' logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    1,000 sqm

    6,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,000,000 EGP

    Apartment for sale with apool view in Waad AlObour

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    Obour City, Qalyubia

    4

    3

    206 sqm

    19,417 EGP/sqm

  • 9

    Villa

    12,825,000 EGP

    تاون هاوس 225 بجاردن خاصة 80م بجولف سيتي العبور

    Al Mushir Abu Ghazaleh St., Golf City, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    225 sqm

    57,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,950,000 EGP

    شقة230م استلام فوري فيوجولف بالعدادات بجولف سيتي

    Al Mushir Abu Ghazaleh St., Golf City, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    230 sqm

    25,869 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8

    Emak Realestate logo image

    1st District, Obour City, Qalyubia

    3

    1

    140 sqm

    17,857 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,862,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند فلو بارك بالعبور الحي الثالث113م

    Emak Realestate logo image

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    113 sqm

    25,327 EGP/sqm

  • 30

    Villa

    4,500,000 EGP

    فيلا رويال داخل كمبوند استلام فوري تشطيب حي فيلات

    الطيار العقارية logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    239 sqm

    18,828 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,845,000 EGP

    شقتك 110م في ستاليا بالتقسيط علي 7 سنين !

    Premium

    Valero developments logo image

    Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    25,863 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,518,000 EGP

    125m Ground Apartment in Citalia | Garden,5 Y Plan

    Premium

    Valero developments logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    28,144 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,518,000 EGP

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة بمقدم351الف بالتقسيط

    Valero developments logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    28,144 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    فرصة حقيقية شقة 275م فيلات السادس بسعر لقطة تشطيب

    الطيار العقارية logo image

    6th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    275 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,200,000 EGP

    اسكن بفيلا بحرى بموقع ممتاز منطقه راقيه ساكنه

    الطيار العقارية logo image

    Doctor Samira Moussa St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    21,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة للبيع 100م في الحي الثاني على شارع نعمان جمعة

    نور الهدى للتسويق العقاري logo image

    2nd District, Obour City, Qalyubia

    3

    1

    100 sqm

    13,500 EGP/sqm