3 bedroom Apartments for sale in Hadayek October, page 33

1,116 properties
  • 16

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه ارضى بدون حديقه باقل سعر فى كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    18,918 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقق للبيع استلام فوري مسلسل ٢ اكتوبر بالتقسيط

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    16,129 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقه للبيع كمبوند حدائق اكتوبر استلام فوري قسط

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    119 sqm

    31,932 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Apartment 140m² in Hadayek October with a monthly

    New Arkan Properties logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,800,000 EGP

    Apartment for sale, 3 rooms, Lake Front Compound,

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    18,918 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    مساحات من 140م الي 205 حدائق اكتوبر المسلسلات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    17,142 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة 165متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    18,076 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - فيو النهر الاخضر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    ارضي بجاردن 155م + جاردن 120 مسلسل 2 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    8,400,000 EGP

    Ready to move apartment with 5% downpayment in oct

    Property Hills Star logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    160 sqm

    52,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة مساحة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    18,461 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقتك في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقتك 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    حدائق اكتوبر منطقة المسلسلات مساحات من 140م الي205

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقتك ف المربع الذهبي موقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه ف المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    بحدائق اكتوبر - تاني نمره من شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 839 مساحة 165م تقسيمة مربعة

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    145 sqm

    16,551 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر مسلسل 3 - المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    18,181 EGP/sqm