3 bedroom Apartments for sale in Hadayek October, page 31

1,116 properties
  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر - لوكيشن مميز جدا

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,555,900 EGP

    180 m apartment at Beta Residence – Hadayek Octo

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    41,977 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,681,000 EGP

    Apartment 3 BEDROOMS 25% DOWN PAYMENT 9

    BETA EGYPT logo image

    Beta Greens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    172 sqm

    38,843 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,681,000 EGP

    Apartment 3 BEDROOMS 25% DOWN PAYMENT 9

    BETA EGYPT logo image

    Jiran Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    172 sqm

    38,843 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,681,000 EGP

    Apartment 3 BEDROOMS 25% DOWN PAYMENT 9

    BETA EGYPT logo image

    ZAT, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    172 sqm

    38,843 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,681,000 EGP

    Apartment 3 BEDROOMS 25% DOWN PAYMENT 9

    BETA EGYPT logo image

    FLW, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    172 sqm

    38,843 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقتك علي رئيسي النهر الاخضر مباشرةً في مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,462,300 EGP

    138 m apartment with garden at Beta Residence

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    138 sqm

    54,074 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,594,000 EGP

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    157 sqm

    42,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155م بحري مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,923 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,090,000 EGP

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    145 sqm

    42,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    المربع الذهبي حدايق اكتوبر منطقه المسلسلات

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,700,000 EGP

    شقق علي الطراز اليوناني في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    172 sqm

    38,953 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,706,000 EGP

    شقق في العاصمه السياحيه الجديده في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    180 sqm

    42,811 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    7,519,515 EGP

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    157 sqm

    47,895 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    8,225,400 EGP

    Apartment 182 meters, 3 bedrooms in Beta Residen

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    182 sqm

    45,194 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,220,100 EGP

    Apartment 149 meters, two bedrooms in Beta Residen

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    41,745 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    9,670,700 EGP

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    173 sqm

    55,900 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,935,500 EGP

    182 m apartment at Beta Residence Hadayek October

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    182 sqm

    43,601 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    6,220,100 EGP

    Premium living on Fayoum road

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    41,745 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,890,000 EGP

    Premium units on Fayoum road

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    174 sqm

    39,597 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 155م رئيسي شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة 155م علي رئيسي النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    23,076 EGP/sqm