2 bedroom Apartments for sale in Nasr City, page 21

1,175 properties
  • 9

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه89م في لوكيشين مميز امام الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    19,662 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه 90متر بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه 121م في اميز مشروع بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    121 sqm

    19,008 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه 113م فيو حمام سباحه دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    113 sqm

    17,699 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقه 110م تكملت اقساط مريحه مميزه على حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    16,363 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس البرامكة مدينة نصر الحى7

    Envigo Real Estate logo image

    Al Baramka St., Al Hadiqah Al Dawliyah, 7th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    165 sqm

    24,848 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه للبيع 89م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    19,662 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه 103م بالجراج فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    19,417 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Degla Landmark, Nasr City.

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    19,662 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقة ريسيل في قلب كمبوند دجلة لاند مارك فييو البول

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    110 sqm

    22,272 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,150,000 EGP

    Apartment for sale in Degla Landmark, Nasr City.

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    102 sqm

    21,078 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه 96 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    18,229 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Degla Landmark, Nasr City.

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    83 sqm

    21,084 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند ماارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    73 sqm

    21,232 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند دجلة لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    111 sqm

    19,819 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,913,000 EGP

    احلي تشطيب في جاردينيا زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Zahraa Madinat Nasr, Nasr City, Cairo

    2

    1

    130 sqm

    45,484 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Nasr City, in Degla Landmark

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    84 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة لؤؤطه للبيع فى مدينه الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    95 sqm

    17,894 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه فيو على لاندسكيب 103م بالجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    103 sqm

    19,417 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه باقل سعر في زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    Zahraa Madinet Nasr School St., 10th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    86 sqm

    20,348 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,544,380 EGP

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    87 sqm

    40,740 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,155,480 EGP

    The Best Deal in Nasr City أفضل صفقة فى مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    3

    102 sqm

    40,740 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه للبيع 120متر دور ارضي مرتفع في حي السفارات

    PROPERTIES logo image

    Al Sayeda Khadija St., Al Hadiqah Al Dawliyah, 7th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    120 sqm

    23,750 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه بتطلب بالنموزج بمشروع دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    110 sqm

    20,454 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة 110 متر فيو حمام سباحه في كمبوند دجلة لاند

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    110 sqm

    20,909 EGP/sqm