عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 30

13,511 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:تريبللكس فاخر مفروش بالكامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في المنطقة الأولى مُشطبة ومُؤثثة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش مع جاردن للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 207 م استلام فوري للبيع في هايد بارك

    AK Circle logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائية داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل بيفرلي هيلز – المرحلة الثانية

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة استثنائية في ويست تاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل ويست تاون ريزيدنس، بمساحة واسعة

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – مينا جاردن سيتي (الحي المتميز)

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل باتيو الزهراء – لا فيستا

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائية داخل اليجريا سوديك، بمساحات ضخمة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في مينا جاردن سيتي – الحي المتمي

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة داخل أبراج ZED الشيخ زايد، مميزة

    Home Select for real estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر 6 غرف في الرحاب 2

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه 161 متر في زد ويست الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه مميز في تلال الساحل (الصف الخامس)

    Home Select for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في مارينا مراسي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في مراسي كاتانيا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • بيل آمي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمائل بحديقة دبل فيو مميزة

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على حمام السباحة للبيع في مراسي جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمائل بحديقة دبل فيو مميزة

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5غرف للبيع ف مارينا 5 صف اول عاللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطلة على حديقة مفروشة بالكامل بالعدادات

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة