عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 20

2,049 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٦٢٠ م بالفرش حمام سباحة كليوباترا سكوير

    متصدر

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك الساحل توين فيلا أول صف علي اللاجون

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر أول صف جولف في مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شاليه فاخر صف أول جولف وبحيرة موقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو فيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,الباتيو فيدا

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي جاهز و بحري و متشطب بالكامل - موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٨٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن في موقع مميز، مع ضمان التسليم خلا

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بسعر مميز في هاسيندا باي صف أول جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أزها الساحل الشمالي توين هاوس متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف باتيو اورو التجمع فوري متشطب بالفرش

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • كي أوف جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٣٢٬٥٢٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tabarak Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كي أوف جرينز

    3 - 5 غرفة

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب ألكيمي ديزاينز مفروش بالكامل بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة توين هاوس صف خامس بحر للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4نوم 258م لاجون وإطلالة بحر

    Apart Real estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٨٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا مميزة للبيع متشطبة فى ماونتن فيو هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه رووف موقع مميز مفروش باكامل

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٤٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    3 - 7 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري دبل فيو متشطبة بتكيف بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس٤غرف حديقة ٣٠٠م بالأجهزة مرحلة سانتوريني

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس صف اول على اللاجون، مجهزة بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس٤غرف حديقة ٣٠٠م بالأجهزة مرحلة سانتوريني

    Ammaier for real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيلا في هاسيندا باي موقع مميز جدا

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • لايت سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 17

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه قريب جدا من البحر للبيع بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص على البحيرة موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب عالي المستوى – كمبوند هادئ ومميز

    Residia logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس للبيع اول صف ع البحر بقرية بياسيرا صبور

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة