شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 91

3,159 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٦٣٬٥١٣ جنيه

    شقة 2 نوم مع حديقة خاصة – فيرندا، الغردقة

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم – إطلالة بحرية – أورورا بالاس

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    117 م² بالقرب من Rixos Premium Magawish

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٣١٬٨٥٩ جنيه

    شقة 2 غرف – تسليم فوري ومقدم 30% في قلب الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 87م بإطلالة مسبح ومطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٢٤٬٣٧٢ جنيه

    امتلك 112 م² مقابل لوريف وتروبيتيل مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم | 102 م² |Sea View خصم الكاش 20%

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه78م _ الهلال _تشطيب كامل _استلام فورى

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الهلال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٣٣٬٩٨٦ جنيه

    امتلك 119 م² على لاجون طبيعي بمياه البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٧٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 85 متر غرفتين وصالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٣٥٬١٧٣ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في منتجع راقي في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬١٢١ جنيه

    شقه للبيع غرفتين في الاحياء استلام فوري مقدم 50%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٣٬٧٣٨ جنيه

    فرصة قوية في 112 م² داخل مجتمع ترفيهي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه95م _الكوثر القديم _تشطيب كامل _استلام بعد7شهور

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٥٨٬٧١٢ جنيه

    استثمر في 122 م² مع 6 حمامات سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٩٬٨٢٦ جنيه

    112 م² داخل تصميم يمنح رؤية مفتوحة للبحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    استثمر في 89 م² بجوار Steigenberger ALDAU Beach

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استيقظ على صوت الأمواج شاليه بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين و صالة 94 متر panorama sea view فى storia

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٩٬٠٩٦ جنيه

    115 م² محاط بـ 74,000م² مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٨٦٬٠٦٨ جنيه

    استثمر في 115 م² بأرقى واجهة في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٢٬٤٥٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن مع شاطئ خاص في قلب الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥١٩٬٠٢٦ جنيه

    احجز 115 م² في مشروع يضمن الخصوصية الكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٣١٬٨٤٦ جنيه

    115 م² بشاطئ رملي حقيقي غير صناعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع