شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 74

3,159 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    105م غرفتين و2 حمام في بلاتنيوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٨٣٬٧٧٥ جنيه

    شقة 125م في فيراندا سهل حشيش إطلالة بحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة 105م داخل مشروع فاخر عائد إيجاري مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة داخل فيراندا خصوصية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م داخل بلاتنيوم مساحة مثالية وتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٥٨٬٧١٢ جنيه

    امتلك الآن في كالا بيتش المساحة 122م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٢٬٠٩٧ جنيه

    مساحات تناسب كل الاحتياجات إطلالة حمام سباحة 115 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٤٧٬٢٨٥ جنيه

    كلوب هاوس فاخر داخل كالا المساحة 112 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٨٦٬٠٦٨ جنيه

    قرارك الصح للاستثمار في كالا المساحة 115 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٩٢٬٢٠٠ جنيه

    كيدز اريا متكاملة داخل كالا إطلالة لاجون 112 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٩٬٨٢٦ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات في كالا المساحة 112 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقة 103م داخل مجاويش موقع استراتيجي وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م داخل مجاويش موقع حيوي واستثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٩ جنيه

    شقة 104م غرفتين بمساحة واسعة وتصميم حديث

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    125م بحديقة في سهل حشيش تصميم راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣١ جنيه

    شقة 86م غرفتين مثالية للمعيشة والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 106م داخل بلاتنيوم تصميم فاخر وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة متكاملة بمساحة 100م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٣١٬٨٤٦ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة في كالا المساحة 115 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٢١٬٣٦٧ جنيه

    لاجون طبيعي بإطلالة حمام سباحة المساحة 112 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٣٣٬٩٨٦ جنيه

    شاطئ رملي خاص إطلالة حمام سباحة مساحة 119 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٧٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥١٩٬٠٢٦ جنيه

    أفضل سعر في سهل حشيش المساحة 115 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٦٩٬٠٩٦ جنيه

    تبدأ المساحات من 115 م إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة في فيراندا إطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٣٬٧٣٨ جنيه

    استثمر بالقرب من البحر إطلالة حمام سباحة 112 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع