شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 69

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م في هوليدايز بارك وعيش الراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    حياة فاخرة على البحر وحدة 96 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬١٢٥ جنيه

    امتلك شقة 105م في هوليدايز بارك وعيش الرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة 179م في ماجرا رفاهية ومساحة كبيرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٥٧٣ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 85 متر تطل حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    روف فاخر بإطلالة البحر مساحة 110 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 105م في هوليدايز بارك حياة عصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح في لاكوينتا سويتس

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م للبيع في هوليدايز بارك مساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 145م الآن قبل زيادة الأسعار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 167م في ماجرا فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م مميزة ف كمباوند هب -استلام فوري - بالتقسيط

    متصدر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 86م وعيش الراحة والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 91م في هوليدايز بارك تصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    احجز 168م الآن وابدأ حياة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في مانجروفي – أقل سعر – متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    قريب من المطار بمساحة 96 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    في قلب الأحياء وحدة 110 بإطلالة البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 89م مساحة عملية وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 179م في ماجرا رفاهية ومساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 86م الآن بأفضل موقع وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع في هوليدايز بارك فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 100م في هوليدايز بارك وعيش الرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 145م في ماجرا بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لمساحة 104 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع