شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 61

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء 100 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م للبيع في لافندا بيتش استثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 75م في لافندا بيتش فرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    دخل مستقر في وحده 94 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    وحده بمساحة 85 م داخل مجتمع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقة 82م في لافندا بيتش رفاهية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    105م في مارك بداية مريحة في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    حياة متكاملة داخل مساحة 93 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    ممشى مجاويش وحدة بمساحة 91م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم في كمبوند – الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم مطلة على المسبح | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 121 متر بالممشي السياحي بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة 74م في لافندا بيتش وعيش الهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مشروع متكامل 100 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٧٧٬٦٠٠ جنيه

    76م في لافندا بيتش مساحة مريحة وحياة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م في مارك كل الخدمات حواليك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مساحات خضراء 68 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م في مارك حياة بسيطة بطابع عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقة 86م في لافندا بيتش وعيش الفخامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    99م في مارك عيش رفاهية في موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in Makadi Heights

    My Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    معالم ترفيهية لوحده بمساحة 91 م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٥٣٬١٣٠ جنيه

    Hurghada Heights – وحدات مميزة واستثمار مثالي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع