شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 3

3,160 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 85 م بعائد ثابت واستثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 104 م في الأحياء بجوار البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بجاردن خاصه - تشطيب كامل - 15% مقدم

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلالة مميزة ع البحر واللاجون في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك الان شقه متشطبة بموقع مميز ف الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٨ جنيه

    شقة 2 غرفة بحديقة وحمام سباحة | فيراندا بمقدم 15%

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمام فندق صن رايز | بفيو لاجون

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | كفر داونتاون

    Good Vibe Homes logo image

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصاله بالانتر بالغردقه بالتقسيط علي سنتين

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر على اطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين للبيع في الكمبوند الإيطالي الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠١٬٥٢٧ جنيه

    استثمار بـ 0% مقدم | 2 غرفة بجاردن في سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بإطلالة بول فيو في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 2 BR Apartment with premium sea views

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 2 BR Apartment with Lagoon view

    Beyoot logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بإطلالة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تقسيط علي سنتين واستلام 2027

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٦٢٬٥٤٢ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بسهل حشيش بدون مقدم لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٧٩ جنيه/متر مربع