شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 2

3,160 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بمساحة 83 م في موقع استراتيجي بمبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمساحة 77 م بمبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 82 م بإطلالة بول في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 110 م واستغلال مثالي لكل مساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 84 م بعائد قوي ومضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هوليداي بارك ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments - Hurghada
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م مع حمامات سباحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك غرفتين 109 م قرب الشواطئ والمولات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بغرفتين 82 م في قلب الهضبة النابض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 105 م واستمتع بأكبر أكوا بارك بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م بالقرب من سهل حشيش وسنزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨١٩٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 100 م مع إدارة فندقية احترافية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 79 م بإطلالة حمام سباحة وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في 110 م مع تصميم عصري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفتين 100 م في قلب مجاويش الحيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 100 م بإطلالة حمام سباحة ضخم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 109 م بأفضل سعر في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 79 م داخل مشروع استثماري متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 105 م بإطلالة بول داخل منتجع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م قرب المولات والخدمات اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 105 م وتصميم ذكي للمساحات الواسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في غرفتين 91 م وعائد إيجاري قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بغرفتين 105م في أكثر مناطق الغردقة طلبًا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٦٣٬٦٥٠ جنيه

    امتلك غرفتين 103 م قرب المدارس والمستشفيات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٢٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 96 م داخل منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 104 م بإطلالة بانورامية وشلالات مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    2 غرفة