شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 20

4,201 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم بجاردن – هدوء وطبيعة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم – تصميم عملي ومثالي للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٣٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 64 م بموقع استراتيجي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع خلف مستشفي الاصيل 59م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 63 م بقلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    59م بغرفة فندقية في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة 58م… تجربة سكنية بإحساس فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 م وخدمات أمن 24 ساعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة 64 م بإطلالة شارع وسبا فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاص – هدوء وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 64 م بمبارك 6 وقرارك الصح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم – الفخامة والمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م… تصميم عصري وحياة متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 60م باطلالة جبلية علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٥٦٣ جنيه

    شقة 74م غرفة نوم – تصميم مريح قريب من كل الخدمات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقة 68م غرفة نوم – موقع حيوي في قلب الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 56م الدور التاني باطلالة جبلية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    65م بغرفة فندقية… تجربة سكنية فريدة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه 1نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع روف خاص في منتجع مميز – التسليم قريب

    El-Bedihy & Co logo image

    هوليدايز, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مباشره علي البحر للبيع في الغردقه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    امتلك استوديو حديث على البحر في الغردقة بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    منتجع بشاطئ خاص في الغردقة بمقدم 10% فقط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة موقع مميز في سوان ليك، الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع