شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 17

4,201 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 86م²في أورورا بالاس تصميم عصري

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بحر ومسبح: امتلك وحدتك الفاخرة بمجاويش

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | شاطئ خاص | خطة سداد 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم – كاملة التشطيب بموقع ممز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٩٬٦١٧ جنيه

    شقه غرفتين وصاله|فلورينزا خمسين, عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    شقة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في سهل حشيش الغردقه مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٤١٬٢٨٣ جنيه

    شقة غرفة وصالة 91 متر فى Edge View بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٢٣٬٣٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | سكانديك

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬١٦١٬٢٨٠ جنيه

    خصم 25% للكاش أو تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٨٧٠ جنيه

    إطلالة مميزة على حمام السباحة في مشروع Hurghada He

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٥٬٦٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 69م²في أورورا بالاس –سعر مميز

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    وحدة 65 متر للبيع بسعر مميز في Florenza - الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٨٬٩٢٢ جنيه

    شقة جاهزة للاستثمار داخل Florenza Residence

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٤٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment in prestigious location in Tawaya

    Beyoot logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | ويست جولف

    Good Vibe Homes logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٤٬١٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في Long Beach الغردقة بمقدم 25%

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٦٨٬٠٢٦ جنيه

    شقة للبيع في Long Beach مع أفضل أنظمة التقسيط

    HPK logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٨٬٨١٩ جنيه

    شقة بفيو حمام سباحة – منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمجاويش بحديقة 35 متر واطلالة علي المسبح

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٨٥٬٢٥٤ جنيه

    امتلك وحدتك فى قلب الغردقه جاهزه ومتشطبه بالتقسيط

    Hurghada View Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم متشطب تقسيط 6 سنوات - فيراندا سهل حشيش

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع