شقق 1 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 2

4,201 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمجاويش قريبة من البحر بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    في الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه قسط 30 شهر

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bedroom apartment in Sun Gate

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٩٣٬٩٥٠ جنيه

    شقة للبيع بالكوثر بجوار الممشى السياحي فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

• 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفة نوم واحدة تطل على حمام سباحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٩٬٤٨٧ جنيه

    شقة 83 متر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بازورا سهل حشيش ترى البحر اقساط

    Relax Red Sea logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٨٢٥ جنيه

    شقة غرفة نوم 91م² للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 66 متر ، الممشى، الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

• 12

    شقة

    ٤٬٩٧٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 92م² للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرف نوم للبيع في أزورا إطلالة جزئية على البحر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Sea and pool view 1 bed for sale in Fanadir Bay

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٦٣٬٧٧٩ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 71 م وتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٤٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة بمساحة 73 م في الهضبة وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

• 12

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٣٥٠ جنيه

    استثمر في غرفة واحدة 74 م بعائد مضمون في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٧٬٧٥٠ جنيه

    استثمر بغرفة واحدة 71 م بأفضل سعر في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٨٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك غرفة واحدة 70 م بإطلالة في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٤٤٬٤٥٠ جنيه

    استثمر الآن في 57 م داخل أكثر مناطق الهضبة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٦ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 61 م واستفد من موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

• 12

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٩٣٣ جنيه

    امتلك شقتك 71 م بإطلالة شارع ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    احجز غرفة واحدة 75 م واستمتع بحياة فندقية راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٥٣٣ جنيه

    احجز وحدتك 74 م في الهضبة قرب المولات والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة واحدة 55 م بعائد مضمون طوال العام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 68 م في مجاويش مع أكوا بارك عالمية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم