عقارات للبيع في مصر, صفحة 40

178,236 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بالتقسيط علي 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع مميز على بحيرة مباشرة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية على البحر بسعر أقل من سعر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بالميرا العين السخنه

    Town River logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب فيلات وقصور للبيع في الياسمين

    Selective logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 23

    طابق كامل

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة400م للبيع في جنوب الأكاديمية –استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع تشطيب راقي بوول فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوكيشن مميز جدا ريسال للبيع فى كون بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره استلام فوري في قلب الحصري

    الحصري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة للبيع في مصر الجديدة ابو بكر الصديق

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بغرفتي نوم بإطلالة مفتوحة على الساحل

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 236 متر تشطيب وفرش راقي بوول وجاردن فيو

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلالة مميزة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بـ B12 مدينتي أمام الكرافت زون مباشرة

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام 3 غرف باقل سعر فيو مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر اقل سعر فيو مميز قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل باقل سعر في الماركت فيو بحر وبحيره!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو لاجون باقل سعر في الماركت !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف ريسيل فيو بحر باقل سعر واميز لوكيشن !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه باقل سعر مقدم5% قسط 10 سنين لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري اقل سعر في الماركت اميز فيو

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري بحر غرفتين باقل سعر افضل فيو بمقدم وقسط!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري بحر برايم لوكيشن وخصم 20% قسط يصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري غرفتين باقل سعر في اميز لوكيشن !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة