عقارات للبيع في مصر, صفحة 26

178,255 عقارات أخرى
  • 22

    منزل مزدوج

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب فورى 10%مقدم قسط 10سنوات

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالكامل بالتجمع الخامس

    Good Deals logo image

    شارع رقم 1, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع استلام فوري بكمبوند ووتر واي

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ابراج سما بكورنيش المعادى على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جدار كمباوند توين هاوس للبيع بسعر مميز

    Triple S Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 3 Bedrooms for Sale in Palm Parks

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك ويست

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون كورنر متشطب فورى 10%مقدم قسط 10سنوات

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 280م جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٩١٤٬٤٦٠ جنيه

    Cairo Gate Standalone Villa 4 Bedrooms

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • جرينفيل 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل230م²بانوراما سي فيو متشطبه بـ مكادي

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٩٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬١٥٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر سي فيو ريسيل فى مكادي استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل فى مكادي استلام فوري و قسط على 4 س

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف برووف مكادى اقل سعر متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لوكيشن مميز علي اللاجون ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • وان 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 18

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فيو لاجون بمقدم 0% _8

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Ogami سوديك | إطلالة مميزة ومتشطب

    Inn Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة بالكامل في قلب المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 10ب, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه125م متشطب بالكامل في بلو بلو السخنه بخصم

    Impact Investments logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣ غرف في بالم باركس

    Maskan Consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • كراون بروبرتيز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب فورى 10% مقدم قسط 10سنوات

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بموقع مميز مطل على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على مزدوجه _ اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة