عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 30

1,393 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقل من سعر السوق تطل مباشرة على بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا للبيع في ميفيدا

    Redefine logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في تاج سلطان بالفرش والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٨٣١٬٢٠٠ جنيه

    شقه بحديقه مميزه ومفروشه في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه تشطيب كامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | موقع مميز | فليت

    Good Vibe Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب الجامعة الأمريكية بالأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م كاملة الفرش بكمبوند ليك فيو - استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بالكامل بالاجهزة في بوليفارد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – ألترا سوبر لوكس-استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في District5 التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة, ليك فيو ريذيدنس, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل سعر للبيع

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه مفروشه بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند لون مميزه ومفروشه في كمبوند فييليت

    ABAZA for real estate logo image

5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٢١٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 390 متر كمبوند تلال إيست تشطيب كامل + مكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل بسعر وموقع وفيو مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع