عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 27

1,393 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بكمبوند مونتن فيو هايد بارك

    Gold Routes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 بإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو انيق مفروش بالكامل متاح للبيع - سوديك فيليت

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبسعر مميز فيلا مستقله مفروشه للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا بقلب التجمع الخامس بمقدم 5% علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة بالكامل بسيتي جيت وتقسيط علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا في المشروع برايم لوكيشن مساحه كبيره

    ERE logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تشطيب كامل بالأجهزة والأثاث اول استخدام

    Aqar Misr logo image

3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش والاجهزه وتكيفات في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 6غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ميفيدا بوليفارد فيو حمام سباحة متشطبة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في زيد ايست متشطبة + الفرش ( فوري)

    Catchers investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | ليك فيو ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مميزه ومتشطبه في كمبوند تاج سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ازاد شقة اول استخدام فرش مودرن تحفة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع